Warunki zakupu. Przesyłki i zwroty

Właścicielem sklepu internetowego „Trapprofielen.eu” jest PIT NEW WORLD - Piotr Wolański.

Uważamy, że wszystkie zakupy powinny być przemyślane, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów.

Jesli planujecie swoje wieksze zamówienia a  nie masz pewności, skontaktuj się z nami lub złóż próbne zamówienia i sprawdź, czy są odpowiednie i zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Zakupów może dokonać osoba pełnoletnia powyżej 18 lat.

Dowód zakupu: zawsze holenderska faktura VAT (btw).

Wysyłamy na każdy adres na świecie. Pamiętaj jednak , o wytyczne dotyczące niektórych produktów i opłat celnych.

Wszystkie zamówienia klientów wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do piątku od 2 do 14 dni roboczych, w zależności od warunków dostępności na magazynie i zamówienia.

Ostatnio jednak w związku ze wzrostem kosztów transportu,   ograniczamy naszą działalność głownej mierze do  3 krajów : Holandii, Belgii i Niemiec. Na indywidualne życzenia wykonamy  specjalną wycenę przesyłek do innych krajów europejskich.

Jesteśmy również zmuszeni do zmiany organizacji sprzedaży i wysyłek profili długich tj. 180, 270 i 300 cm (chyba, że ​​jest do odbiór osobisty) w wyżej wymienionych długościach, zmuszeni skrócić profil z 180 cm do 150 cm cm i przeciąć 270 cm na pół (2 x 134,5 cm) oraz 300 cm do profili: 3 x 1 m lub 2 x 150 cm.

Paczki o wadze do 20  kg i długość 120 cm kosztują zwykle 15 EUR (rozmiary standard) do Holandii, Belgii i Niemiec, ale długość powyżej 120 cm może kosztować 18 czy 21 €.

Usługi kurierskie, głownie  przez: DPD 

Przesyłki ponadgabarytowe (powyżej 170 cm ale  tylko do 270 cm) to dodatkowy koszt w zależności od wagi i miejsca do maksymalnie 30 kg i jego koszt może być zaproponowany na życzenia klienta. Prosimy o kontakt w przypadku wyboru profili o długości 180 - 270cm, bo również  ​​jest mozliwy odbiór osobisty. 

Prosimy o sprawdzenie i zgłoszenie widocznych uszkodzen w przypadku transportu w obecności kuriera , jesli jest podejrzenie że  towar uległ uszkodzeniu w transporcie (w przypadku wystąpienia uszkodzeń prosimy o zgłoszenie uszkodzenia kurierowi i poproszenie o dokument reklamacyjny), bo to jest podstawa do reklamacji. Jeśli jest to możliwe, zrób zdjecia bo to jest  ułatwieniem do przedstawienia i udowodnienia uszkodzenia.

Zamówienia do krajów Unii Europejskiej w wiekszych ilosciach, w miare mozliwosci  mogą być rabatowane po wcześniejszym uzgodnieniu.

Jeśli dostawa opóźni się z powodu nieprzewidzianych czynników (w tym błędów cenowych), poinformujemy cię o opóźnieniu w ciągu 24 godzin od otrzymania informacji. Podamy szacunkową nowa opcję . W ciągu 48 godzin zwrócimy pieniądze, jeśli stwierdzimy, że nie jesteśmy w stanie dostarczenia  produktu z powodu braku dostępności towaru lub nieprzewidzianych czynników, w tym błędach cenowych. Chyba że klient zgodzi się czekać na zamówiony towar.

Możesz odstąpić od umowy w terminie do 14 dni roboczych od daty dostawy. Aby to zrobić, napisz do nas e-mail i wyjaśnienie przyczyny, dla których odrzucasz towar (może to pomóc nam poprawić nasze usługi). Aby zwrocić  koszty, przeslij  je do nas na własny koszt, upewniając się, że są odpowiednio zapakowane, aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu. . Ponadto, jeśli nie zadbasz o towary przed ich zwrotem do nas i dojdzie do uszkodzenia lub pogorszenia jakości, obciążymy kosztami wartości ich wartości lub zwrócimy je do Ciebie. Zwracany produkt  musi być zgodny z ilością i kwotą zamówienia wraz z kopią dowodu zakupu, bez śladów użytkowania lub uszkodzenia, oryginalnym produktem. Bez rozbieżności do pierwotnego zamówienia, aby wyeliminować koszty ponownych zwrotów do ciebie .

Tylko sklepy internetowe, a nie bezpośrednie zakupy

PIT NEW WORLD eksport i import

Regentesselaan 162, 2562 EG Den Haag

KVK 56098782 BTW nr. NL002444119B80

Tel. +31615557746

pitnewworld@gmail.com lub piter1w@o2.pl